ادن هازارد، ستاره 28 ساله بلژیکی چلسی، مدعی شد زمان خداحافظی او با لباس چلسی فرا رسیده است.

به گزارش "باشگاه نویسندگان"، ادن هازارد در فینال لیگ اروپا مقابل آرسنال نمایش فوق العاده ای داشت و با ثبت دبل برابر این تیم نقش مهمی در برتری 1-4 چلسی و قهرمانی این تیم در لیگ اروپا ایفا کرد.

اخبار همگی مؤید آن است که ادن هازارد فصل بعد راهی رئال مادرید خواهد شد و تقریبا تردیدی در مورد قطعی بودن این انتقال وجود ندارد. هازارد بعد از فینال در مصاحبه ای کوتاه این اخبار را تأیید کرد و مدعی شد حالا زمان خوبی برای خداحافظی از چلسی است.

ادن هازارد در مورد شایعات جدایی اش گفت: "بله فکر می کنم زمان خداحافظی برای من فرا رسیده باشد و الان زمان تجربه یک چالش جدید است.

خیلی زود تکلیف آینده ام مشخص خواهد شد. تنها هدف من پیروزی در این فینال بود و خوشبختانه به آن نیز رسیدم. تصمیم خودم در مورد آینده را گرفته ام و حالا منتظر توافق دو باشگاه(چلسی و رئال) هستم. رویای من بازی در لیگ برتر بود و توانستم برای یکی از بهترین تیم های انگلیس بازی کنم. حالا فکر می کنم زمان تجربه یک چالش دیگر رسیده است.»

هازارد در مورد بازی گفت:« بازی خوبی بود. در نیمه اول اوضاع خیلی خوب و مطابق میل ما پیش نرفت و اعتراف می کنم که تحت تأثیر هیجانات فینال بودیم. این قهرمانی یک اتفاق بزرگ برای باشگاه است.

با زدن گل اول، شب بزرگ ما از راه رسید و گل های بعدی را هم به ثمر رساندیم. در مجموع، نیمه دوم عالی را پشت سر گذاشتیم و بخت های گلزنی زیادی به دست آوردیم. بازی را به خوبی کنترل کردیم و از کسب این قهرمانی بسیار خوشحالم. تفاوت بین دو نیمه ما این بود که در نیمه دوم به سبک همیشگی خودمان بازی کردیم. ما یک تیم خوب با بازیکنان باکیفیت هستیم و زمانی که مثل یک تیم بازی می کنیم، می توانیم هر حریفی را شکست دهیم؛ چون به معنای واقعی کلمه می جنگیم.»

در همین حال روز نامه آ اس اسپانیا حتی زمان مراسم معارفه هازارد در برنابئو را مشخص کرده است.

آ اس نوشته است: اگر مشکل خاصی پیش نیاید، باشگاه رئال، معارفه هازارد را دوشنبه بعد(13 خرداد) در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد کرد و او رسما به هواداران معرفی می شود.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS