تیم ملی فوتسال زیر 20 سال  کشورمان با پیروزی مقتدرانه برابر اندونزی در دیداری هیجان انگیز و نفس گیر راهی فینال رقابت های قهرمانی آسیا شد.

به گزارش باشگاه نویسندگان، تیم های ملی فوتسال جوانان افغانستان و اندونزی از ساعت 15:30 به وقت کابل در ورزشگاه پورشریفی شهر تبریز ایران به مصاف هم رفتند که در نهایت این مسابقه با برتری 4 بر 3 به سود افغانستان به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار با برتری افغانستان همراه بود که سرخ پوشان افغانستان توانستند با تک گلی که سید حسین موسوی به ثمر رساند، پیروز به رختکن بروند.

در نیمه دوم اما تیم فوتبال اندونزی به بازی برگشت و موفق شد در نهایت در دقایق آغازین این نیمه بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه یک بار دیگر این افغانستان بود که توانست روی شوت دقیق علی عرب زاده از حریفش پیشی بگیرد، اما چند دقیقه بعد بازیکنان اندونزی روی اشتباه حمید رضا حسینی در خط دفاع، دروازه افغانستان را باز کردند تا بازی دوباره به تساوی کشیده شود.

با تساوی دو بر دو تیم مسابقه به وقت های اضافی کشیده شد.

در وقت های اضافی نیز افغانستان موفق شد در نیمه اول کار تیم اندونزی را یک سره کند و دو گل توسط سید حسین موسوی و داوود یوسفی به ثمر برساند تا صعودش به فینال رقابت را قطعی کند.

گل سوم اندونزی نیز در ثانیه های واپسین بازی وارد دروازه افغانستان شد و در نهایت این مسابقه جذاب با برتری 4 بر 3 به سود افغانستان تمام شد.

به این ترتیب افغانستان روز شنبه در دیدار نهایی این مسابقات به مصاف برنده دیدار ایران و جاپان خواهد رفت.

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS